Just open a Bet365 account today and make a deposit http://abonuscode.co.uk Make a deposit of £10-£200 and then enter the 10-digit bonus code
Javni poziv – Oprema za košenje trave 25.03.2021. 

Javni poziv- sredstva za zaštitu bilja 24.03.2021. 

Javni poziv – usluga održavanja vozila 17.03.2021. 

Javni poziv - supstrati 15.03.2021. 

Javni poziv - gorivo 12.03.2021. 

Javni poziv - prečišćeni tekst - osiguranje 12.03.2021. 
Javni poziv - obaveštenje o izmenama ili dodatnim informacijama - osiguranje 12.03.2021. 
Javni poziv - Usluga osiguranja 11.03.2021. 

Javni poziv - GUME 03.03.2021. 

Javni poziv – Lekarski pregled radnika 26.02.2021. 

Javni poziv – rezervni delovi za radne mašine 22.02.2021. 

Javni poziv - HTZ oprema 11.02.2021. 

Javni poziv - Električna energija 11.02.2021. 

Javni poziv - veterinarske usluge 11.02.2021. 

Javni poziv - uklanjanje leševa životinja 04.02.2021. 

Javni poziv - Građevinski material 28.01.2021. 

Ispravka - obaveštenje o izmenama ili dodatnim informacijama 26.01.2021. 

 
Javni poziv – usluga angažovanja hidraulične auto korpe 21.01.2021. 

Javni poziv - rezervni delovi 18.01.2021. 

Poziv za podnošenje ponuda za javnu nabavku četki za čistilicu 24.08.2020. 
Konkursna dokumentacija za javnu nabavku četki za čistilicu 24.08.2020. 
Odluka o zaključenju okvirnog sporazuma 02.09.2020. 

Poziv za podnošenje ponuda za javnu nabavku usluge sanacije komunalnog otpada na gradskoj deponiji angažovanjem građevinske mehanizacije za održavanje deponije i infrastrukture na deponiji 18.08.2020. 
Konkursna dokumentacija za javnu nabavku usluge sanacije komunalnog otpada na gradskoj deponiji angažovanjem građevinske mehanizacije za održavanje deponije i infrastrukture na deponiji 18.08.2020. 
Odgovor na pitanje 04.09.2020. 
Odgovor na pitanje 2 11.09.2020. 
Odgovor na pitanje 3 11.09.2020. 
Izmena konkursne dokumentacije za javnu nabavku usluge sanacije komunalnog otpada na gradskoj deponiji angažovanjem građevinske mehanizacije za održavanje deponije i infrastrukture na deponiji 11.09.2020. 
Odgovor na pitanje 4 17.09.2020. 

Poziv za podnošenje ponuda za javnu nabavku ulja i maziva 31.07.2020. 
Konkursna dokumentacija za javnu nabavku ulja i maziva 31.07.2020. 
Odluka o dodeli ugovora 14.08.2020. 
Obaveštenje o zaključenju ugovora 17.09.2020. 

Odluka o dodeli ugovora stari hleb 15.6.2020. 

Odluka o dodeli ugovora sredstva za zaštitu bilja 15.6.2020. 
 

Poziv za podnošenje ponuda za javnu nabavku gotov beton 10.6.2020. 
Konkursna dokumentacija za javnu nabavku gotov beton 10.6.2020. 

Odluka o izmeni ugovora nabavka vozila partija 3 10.6.2020. 

Poziv za podnošenje ponuda za javnu nabavku štampanje i kovertiranje računa 04.6.2020. 
Konkursna dokumentacija za javnu nabavku štampanje i kovertiranje računa 04.6.2020. 
Odgovor na pitanje 08.6.2020. 
Izmena konkursne dokumentacije za javnu nabavku štampanje i kovertiranje računa 08.6.2020. 
Obaveštenje o prodiženju roka za podnošenje prijava 08.6.2020. 
Odluka o dodeli ugovora 18.6.2020. 

Poziv za podnošenje ponuda za javnu nabavku hrane za pse i mačke u granulama 05.6.2020. 
Konkursna dokumentacija za javnu nabavku hrane za pse i mačke u granulama 05.6.2020. 
Odluka o dodeli ugovora 17.6.2020. 

Usluga sanacije komunalnog otpada angažovanjem građevinske mehanizacije 03.6.2020.